FIFA-FOREVER
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


Fotbalul mare se joaca online! Let`s play FIFA 11
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Dinamo a mai dat o lovitura!

In jos 
AutorMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin


Numarul mesajelor : 450
Data de inscriere : 21/06/2008

Dinamo a mai dat o lovitura! Empty
MesajSubiect: Dinamo a mai dat o lovitura!   Dinamo a mai dat o lovitura! EmptyVin Aug 22, 2008 3:59 am

Dinamo a dat inca o lovitura pe piata transferurilor! Intr-un moment in care fanii dinamovisti se gandeau doar la derby-ul cu Rapid, presedintele Cristian Borcea a anuntat transferul lui Gabriel Tamas la Dinamo. La ora 19.15. "Dupa transferul lui Marius Niculae le-am promis suporterilor ca-l aduc pe Tamas! Am reusit! Am declansat Jihadul!", a tinut sa precizeze Borcea, iar vestea transferului a facut inconjurul tarii. Prezenti la antrenamentul ros-albilor, deschis publicului in aceasta seara, reprezentantii mass-media au crezut, la inceput, ca totul este o gluma. Dinamo insa nu glumeste si, putin dupa ora 20.00, Gabriel Tamas si-a facut aparitia in Stefan cel Mare, insotit de presedintele Nicolae Badea si impresarul sau, Victor Becali. Primele declaratii la panou, primul antrenament cu Dinamo si prima imagine cu tricoul "cainilor".
Dinamo a mai dat o lovitura! Tb_240_317242_0805_tamas_gabriel
Sus In jos
https://fifa-forever.canadaboard.net
 
Dinamo a mai dat o lovitura!
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Gualberto Campos a semnat cu Dinamo
» Rednic loveste din nou: canta pentru Dinamo!
» Vezi cat de periculos este adversarul lui Dinamo, NEC Nijmegen!
» Transferuri DINAMO
» Mitea a semnat cu Dinamo!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
FIFA-FOREVER :: Aici aflii ce se intampla in fotbal! :: Liga 1 :: Dinamo-
Mergi direct la: