FIFA-FOREVER
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


Fotbalul mare se joaca online! Let`s play FIFA 11
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 "Nu am nevoie de operație! Îl veți vedea pe adevăratul Mutu!"

In jos 
AutorMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin


Numarul mesajelor : 450
Data de inscriere : 21/06/2008

"Nu am nevoie de operație! Îl veți vedea pe adevăratul Mutu!" Empty
MesajSubiect: "Nu am nevoie de operație! Îl veți vedea pe adevăratul Mutu!"   "Nu am nevoie de operație! Îl veți vedea pe adevăratul Mutu!" EmptySam Oct 25, 2008 1:40 am

Adrian Mutu dă asigurări că a scăpat de toate problemele medicale și promite că va reveni în cel mai scurt timp la forma care l-a consacrat.

"Mă simt foarte bine și mă bucur că umărul s-a vindecat. La Munchen am putut juca fară bandajul special care mă incomoda. Aveam probleme în duelurile unu la unu, ceea ce pentru mine e foarte important. De acum îl veți vedea pe adevaratul Mutu, cel pe care l-ati vazut în ultimii doi ani. Cu genunchiul lucrurile sunt bune, trec printr-un program de recuperare pentru a întări articulațiile, nu am nevoie de operație. Nu mă deranjeaza criticile, plătesc pentru episodul transferului la Roma. E normal să fie așa, ăsta e fotbalul. În legătură cu operația cerută de cei din staff-ul naționalei, pot spune că e un aspect ce ține de voința mea, de alegerea mea, astfel că pot să scap de problemă prin mult antrenament la sală, în locul unei operații. Trebuie să-mi vad și interesul, e vorba de sănătatea mea și pentru asta eu aleg. De acum voi crește mult în joc, veți vedea! " a spus Mutu, conform site-ului fiorentina.it.
Sus In jos
https://fifa-forever.canadaboard.net
 
"Nu am nevoie de operație! Îl veți vedea pe adevăratul Mutu!"
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Mutu nu-i de-ajuns
» Mutu - al doilea in topul stranierilor din Serie A!
» Dorinel Munteanu: "Lyon a avut mare noroc cu Steaua"
» Mesajul jucatorilor lui Real catre Van der Vaart: "S-a intors Zidane"
» "Ronaldo va ramine doar daca nu va mai avea probleme medicale"

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
FIFA-FOREVER :: Aici aflii ce se intampla in fotbal! :: Serie A :: AC Fiorentina-
Mergi direct la: