FIFA-FOREVER
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


Fotbalul mare se joaca online! Let`s play FIFA 11
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Contra: "Molinero ar fi o afacere bună pentru Dinamo"

In jos 
AutorMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin


Numarul mesajelor : 450
Data de inscriere : 21/06/2008

Contra: "Molinero ar fi o afacere bună pentru Dinamo" Empty
MesajSubiect: Contra: "Molinero ar fi o afacere bună pentru Dinamo"   Contra: "Molinero ar fi o afacere bună pentru Dinamo" EmptySam Aug 23, 2008 12:32 am

Cosmin Contra a afirmat că Dinamo ar putea face o afacere foarte bună prin aducerea lui Francisco Molinero de la Mallorca, dar a precizat totuși că nu știe ce planuri are Borcea pentru echipa sa.

"Îl cunosc foarte bine pe reprezentantul jucătorului și ar fi o afacere bună pentru dinamoviști. Ar putea fi împrumutat și apoi cumpărat. Dar habar nu am ce vrea Borcea să facă la echipă... Poate că Moți nu va mai pleca acum când s-a întors și Tamaș. Gabi poate juca pe dreapta, pentru că la Auxerre obișnuia să joace și pe acest post", a spus Contra pentru NewsIn.

Întrebat de eventuala sa revenire în Liga 1, Contra a spus că atitudinea suporterilor este principalul motiv pentru care ezită să se întoarcă la Dinamo. "La meciul naționalei îmi tot strigau suporterii să mă retrag, că sunt bătrân... Cum să mai vin în România când mi se tot strigă astfel de lucruri? Ce mentalitate e asta? În străinătate sunt jucători și mai în vârstă ca mine, care semnează contracte de milioane de euro", a punctat Contra.
Sus In jos
https://fifa-forever.canadaboard.net
 
Contra: "Molinero ar fi o afacere bună pentru Dinamo"
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Rednic loveste din nou: canta pentru Dinamo!
» Borcea ii linisteste: "Steaua nu mai face niciun punct in LIGA"
» Dinamo arunca cu banii! Cat plateste Turcu pentru ca s-o bata pe Steaua
» Dorinel Munteanu: "Lyon a avut mare noroc cu Steaua"
» Mesajul jucatorilor lui Real catre Van der Vaart: "S-a intors Zidane"

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
FIFA-FOREVER :: Aici aflii ce se intampla in fotbal! :: Liga 1 :: Dinamo-
Mergi direct la: