FIFA-FOREVER
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


Fotbalul mare se joaca online! Let`s play FIFA 11
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 "Sezonul viitor vreau sa inscriu 26 de goluri"

In jos 
AutorMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin


Numarul mesajelor : 450
Data de inscriere : 21/06/2008

"Sezonul viitor vreau sa inscriu 26 de goluri" Empty
MesajSubiect: "Sezonul viitor vreau sa inscriu 26 de goluri"   "Sezonul viitor vreau sa inscriu 26 de goluri" EmptySam Iun 13, 2009 1:58 am

Intr-un interviu acordat cotidianului Corriere dello Sport, Adrian Mutu spune ca vrea ca sezonul viitor sa fie cel mai bun din cariera sa.

"Vreau sa joc 38 de meciuri in campionat si sa inscriu 26 de goluri. Imi pare rau ca in acest sezon m-am oprit la 19 meciuri si 13 goluri", a spus Mutu pentru publicatia italiana, citata de Mediafax.

Desi vrea sa marcheze mai multe goluri decit in acest sezon, Mutu spune ca isi doreste ca Alberto Gilardino, colegul sau din atacul Fiornetinei, sa devina golgeter: "Pentru el imi doresc sa cistige titlul de golgheter. Atacantul care joaca alaturi de mine are multe ocazii de gol, iar Alberto este un jucator formidabil. Ne cunoastem de sapte ani, sintem prieteni si ne intelegem foarte bine."
Sus In jos
https://fifa-forever.canadaboard.net
 
"Sezonul viitor vreau sa inscriu 26 de goluri"
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Ferrara va antrena Juventus si sezonul viitor
» Baptista: "Vreau sa joc la Roma, cu Totti si De Rossi"
» xXx Centru de inscrieri xXx
» Inscrie`te in Sezonul III!
» Inscrieri in Ligi Sezonul II

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
FIFA-FOREVER :: Aici aflii ce se intampla in fotbal! :: Serie A :: AC Fiorentina-
Mergi direct la: