FIFA-FOREVER
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


Fotbalul mare se joaca online! Let`s play FIFA 11
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Deco: "Nu imi mai prieste experienta la Chelsea"

In jos 
AutorMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin


Numarul mesajelor : 450
Data de inscriere : 21/06/2008

Deco: "Nu imi mai prieste experienta la Chelsea" Empty
MesajSubiect: Deco: "Nu imi mai prieste experienta la Chelsea"   Deco: "Nu imi mai prieste experienta la Chelsea" EmptySam Iun 13, 2009 1:35 am

Internationalul portughez al lui Chelsea Londra, Deco, a declarat ca nu se mai simte bine la actualul sau club si a lasat sa se inteleaga ca s-ar putea transfera la Inter Milano, pentru a lucra din nou cu fostul sau antrenor de la FC Porto, Jose Mourinho, informeaza AFP.

"Nu imi mai prieste experienta de la Chesea si trebuie sa gasesc o alta solutie. Sint dispus sa accept o noua provocare, unde sa am din nou placerea de a juca fotbal", a spus mijlocasul de origine braziliana, care s-a referit si la posibila sa destinatie: "Recunosc ca exista un interes din partea unui club. Inter? Sa muncesti sub comanda lui Mourinho este sinonimul succesului", a declarat Deco, anunta Newsin.
Sus In jos
https://fifa-forever.canadaboard.net
 
Deco: "Nu imi mai prieste experienta la Chelsea"
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Dorinel Munteanu: "Lyon a avut mare noroc cu Steaua"
» Mesajul jucatorilor lui Real catre Van der Vaart: "S-a intors Zidane"
» "Ronaldo va ramine doar daca nu va mai avea probleme medicale"
» Borcea ii linisteste: "Steaua nu mai face niciun punct in LIGA"

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
FIFA-FOREVER :: Aici aflii ce se intampla in fotbal! :: Premier League :: Chelsea-
Mergi direct la: