FIFA-FOREVER
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


Fotbalul mare se joaca online! Let`s play FIFA 11
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Ronaldo: "Viața mea înseamnă dribling"

In jos 
AutorMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin


Numarul mesajelor : 450
Data de inscriere : 21/06/2008

Ronaldo: "Viața mea înseamnă dribling" Empty
MesajSubiect: Ronaldo: "Viața mea înseamnă dribling"   Ronaldo: "Viața mea înseamnă dribling" EmptyVin Noi 07, 2008 11:32 am

Cotidianul elvețian de limbă franceză găzduiește un interviu cu superstarul portughez de la Manchester United. Filosofia sa de sportiv, dar și de viață este cam aceeași. "Sunt atacant și, în această calitate, trebuie să driblez... Mie-mi place această idee, face parte din concepția mea despre viață. Până la urmă, este povestea vieții mele".
Ronaldo: "Viața mea înseamnă dribling" Ronaldo

Ținută degajată

Ronaldo apare într-o bluză de piele și încălțat într-o pereche de bascheți, părul savant (ne)pieptănat, arborând o privire timidă dar zâmbind mereu și în mod clar pus pe glume. Ca aspect, pare destul de aproape de metrosexual, adică de genul de oameni pe care Backham îi intruchipează cel mai bine. Oricum, un interviu cu Ronaldo nu are de ce să nu placă. Nici ziaristului, nici cititorilor. Probabil, cel mai puțin îi face plăcere eroului nostru. El preferă să se exprime în iarbă, mai puțin în cuvinte.
Sus In jos
https://fifa-forever.canadaboard.net
 
Ronaldo: "Viața mea înseamnă dribling"
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» "Ronaldo va ramine doar daca nu va mai avea probleme medicale"
» Borcea ii linisteste: "Steaua nu mai face niciun punct in LIGA"
» Mesajul jucatorilor lui Real catre Van der Vaart: "S-a intors Zidane"
» Dorinel Munteanu: "Lyon a avut mare noroc cu Steaua"

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
FIFA-FOREVER :: Aici aflii ce se intampla in fotbal! :: Premier League :: Manchester Utd-
Mergi direct la: