FIFA-FOREVER
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


Fotbalul mare se joaca online! Let`s play FIFA 11
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Chivu îl laudă pe Mourinho: "A ales echipa perfectă"

In jos 
AutorMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin


Numarul mesajelor : 450
Data de inscriere : 21/06/2008

Chivu îl laudă pe Mourinho: "A ales echipa perfectă" Empty
MesajSubiect: Chivu îl laudă pe Mourinho: "A ales echipa perfectă"   Chivu îl laudă pe Mourinho: "A ales echipa perfectă" EmptySam Oct 25, 2008 1:42 am

Căpitanul echipei naționale, Cristian Chivu, a declarat după meciul câștigat în fața fostei sale echipe AS Roma, scor 4-0, că antrenorul Interului, Jose Mourinho, a folosit "echipa perfectă", informează presa italiană.

"Nu era ușor să mergem la Roma și să jucăm având atâtea absențe. În apărare am făcut ceea ce trebuia și apoi am fructificat avantajul creat. Când câștigăm în această manieră, toată lumea începe să se teamă de noi. Mourinho a pus în teren echipa perfectă", a spus Chivu.

Internazionale Milano a învins, duminică, pe AS Roma, în deplasare, scor 4-0, într-un meci din etapa a 7-a a Serie A, și a urcat pe primul loc în clasament.

Cristi Chivu a fost folosit titular și a jucat 90 de minute, după ce fusese menajat etapa trecută în meciul cu Bologna, câștiga de echipa lui Mourinho cu 2-1.
Sus In jos
https://fifa-forever.canadaboard.net
 
Chivu îl laudă pe Mourinho: "A ales echipa perfectă"
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Chivu revine la Amsterdam. Doar in vizita...
» Dorinel Munteanu: "Lyon a avut mare noroc cu Steaua"
» Mesajul jucatorilor lui Real catre Van der Vaart: "S-a intors Zidane"
» "Ronaldo va ramine doar daca nu va mai avea probleme medicale"

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
FIFA-FOREVER :: Aici aflii ce se intampla in fotbal! :: Serie A :: Inter Milan-
Mergi direct la: