FIFA-FOREVER
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


Fotbalul mare se joaca online! Let`s play FIFA 11
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Juventus, pe urmele lui Rafa Benitez!

In jos 
AutorMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin


Numarul mesajelor : 450
Data de inscriere : 21/06/2008

Juventus, pe urmele lui Rafa Benitez! Empty
MesajSubiect: Juventus, pe urmele lui Rafa Benitez!   Juventus, pe urmele lui Rafa Benitez! EmptyMar Oct 14, 2008 12:19 am

Juventus Torino este foarte aproape de a semna cu tehnicianul lui Liverpool, Rafa Benitez.
Dacă patronii de pe Anfield nu se vor mișca repede și nu-i vor propune prelungirea contractului, tehnicianul spaniol ar putea semna cu "Bătrâna Doamnă" încă din iarnă, anunță The Sun.
Echipa din Torino a avut un început slab de sezon și deja presa din peninsulă dă ca sigură înlocuirea lui Claudio Ranieri.
Patronii americani ai lui Liverpool, Tom Hicks și George Gillet susțin că în urmă cu șapte luni au vrut să-i prelungească contractul lui "Rafa", dar semnarea noului angajament s-a amânat.
Juventus, pe urmele lui Rafa Benitez! Rafa

Antrenorul iberic a fost evaziv când a fost întrebat de către presa din Anglia dacă cineva de la Juventus l-a contactat: "Întotdeauna voi prefera să antrenez un club care îmi oferă un contract ferm, pe termen lung. Doar așa pot să-mi pun în aplicare ideile și strategiile pe care le consider a fi cele mai bune. Totuși, asta nu înseamnă că vreau să plec de la Liverpool, am venit aici cu gândul să rămân cât mai mult și încă am aceeași opinie".
Sus In jos
https://fifa-forever.canadaboard.net
 
Juventus, pe urmele lui Rafa Benitez!
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Grosso la Juventus!
» E oficial: Diego a semnat pe 5 ani cu Juventus!
» Ferrara va antrena Juventus si sezonul viitor
» Del Piero, noul scouter al lui Juventus Torino

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
FIFA-FOREVER :: Aici aflii ce se intampla in fotbal! :: Serie A :: Juventus-
Mergi direct la: