FIFA-FOREVER
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


Fotbalul mare se joaca online! Let`s play FIFA 11
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 "E curat ghinion!"

In jos 
AutorMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin


Numarul mesajelor : 450
Data de inscriere : 21/06/2008

"E curat ghinion!" Empty
MesajSubiect: "E curat ghinion!"   "E curat ghinion!" EmptyVin Oct 03, 2008 1:13 am

Directorul executiv al lui Dinamo, Cristi Borcea, a comentat înfrângerea echipei sale în turul 1 al Cupei UEFA, în fața echipei olandeze NEC Nijmegen:
" E ghinion. Când ai atâtea ocazii și nu o bagi în poartă. Am avut bară, 11 metri neacordat. Suntem cei mai ghinioniști din fotbalul românesc. Suntem pe primul loc, să strângem rândurile și să câștigăm campionatul. Tamaș a cazut pe teren , i s-a făcut rău. Mircea a fost nevoit să facă două schimbări. Marius Niculae s-a accidentat la antrenament, suntem blestemați", a conchis Borcea.
"E curat ghinion!" Borcinho

Dinamovistul a spus că este invidios pe performanțele echipei CFR Cluj, dar nu și pe ale Stelei
"În primul meci nu am jucat nimic pentru că i-am luat de sus. Dacă marcam un gol câștigam în prelungiri sigur. Nu se pune problema plecării lui Rednic. Mă doare ce face CFR-ul, nu și Steaua, că a făcut anul trecut 1 punct și anul ăsta 1 punct. M-a impresionat CFR-ul. Sunt invidios că a ajuns în Liga Campionilor, dar trebuie să câștigăm campionatul și să intrăm și noi în Ligă", a declarat Cristi Borcea.
Sus In jos
https://fifa-forever.canadaboard.net
 
"E curat ghinion!"
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» "Ronaldo va ramine doar daca nu va mai avea probleme medicale"
» Borcea ii linisteste: "Steaua nu mai face niciun punct in LIGA"
» Mesajul jucatorilor lui Real catre Van der Vaart: "S-a intors Zidane"
» Dorinel Munteanu: "Lyon a avut mare noroc cu Steaua"
» Ranieri pe faras? "Trebuie sa redevenim marele Juve"

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
FIFA-FOREVER :: Aici aflii ce se intampla in fotbal! :: Liga 1 :: Dinamo-
Mergi direct la: