FIFA-FOREVER
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


Fotbalul mare se joaca online! Let`s play FIFA 11
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Klinsmann: "Am studiat foarte atent Steaua, vom învinge"

In jos 
AutorMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin


Numarul mesajelor : 450
Data de inscriere : 21/06/2008

Klinsmann: "Am studiat foarte atent Steaua, vom învinge" Empty
MesajSubiect: Klinsmann: "Am studiat foarte atent Steaua, vom învinge"   Klinsmann: "Am studiat foarte atent Steaua, vom învinge" EmptyMier Sept 17, 2008 1:16 am

Antrenorul lui Bayern Munchen, Jurgen Klinsmann, a declarat că a studiat foarte atent meciurile Stelei din ultimul timp și că știe cum să contracareze jocul tehnic al Stelei.
"Bucuria că jucăm din nou în Champions League e foarte mare, dar ne așteaptă un meci foarte greu împotriva Stelei. Am studiat meciurile Stelei, trec ușor de la faza defensivă la cea ofensivă, au un joc tehnic, elaborat, iar atmosfera care ne așteaptă va fi una apăsătoare.", a spus tehnicianul german la conferința de presă.
Klinsmann: "Am studiat foarte atent Steaua, vom învinge" Kli

Antrenorul lui Bayern mărturisește că echipa sa va obține cele trei puncte, deși toate echipele din grupă sunt foarte puternice:"Am venit aici pentru trei puncte, sper ca m\ine să obțin victoria, așa cum am făcut-o și cu Monaco, ultima oară când am venit în România. Nu există echipe slabe în grupa aceasta, toate echipele sunt puternice, sper ca noi să fim între cele două calificate."
Sus In jos
https://fifa-forever.canadaboard.net
 
Klinsmann: "Am studiat foarte atent Steaua, vom învinge"
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Borcea ii linisteste: "Steaua nu mai face niciun punct in LIGA"
» Dorinel Munteanu: "Lyon a avut mare noroc cu Steaua"
» "Ronaldo va ramine doar daca nu va mai avea probleme medicale"
» Mesajul jucatorilor lui Real catre Van der Vaart: "S-a intors Zidane"

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
FIFA-FOREVER :: Aici aflii ce se intampla in fotbal! :: Liga 1 :: steaua-
Mergi direct la: