FIFA-FOREVER
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


Fotbalul mare se joaca online! Let`s play FIFA 11
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Peseiro: "Îmi asum în totalitate titularizarea lui Pardo"

In jos 
AutorMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin


Numarul mesajelor : 450
Data de inscriere : 21/06/2008

Peseiro: "Îmi asum în totalitate titularizarea lui Pardo" Empty
MesajSubiect: Peseiro: "Îmi asum în totalitate titularizarea lui Pardo"   Peseiro: "Îmi asum în totalitate titularizarea lui Pardo" EmptyDum Sept 14, 2008 1:07 am

Antrenorul rapidist Jose Peseiro a declarat, pentru Mediafax, că este responsabil pentru titularizarea spanilolului Pardo. Peseiro a afirmat că nu spaniolul este cel vinovat pentru această înfrângere.

"Am auzit suporterii, îi înțeleg, sunt supărați ca și mine. Trebuie să aibă încredere că noi putem schimba situația în care suntem acum. Cu siguranță le place de Dani Coman, dar nu vreau să vorbesc despre acest lucru. Îmi asum responsabilitatea titularizării lui Pardo, nu înțeleg de ce Pardo este făcut responsabil pentru această înfrângere, nu este problema la Urko sau Andrade, sunt alte probleme", a menționat Peseiro.
Peseiro: "Îmi asum în totalitate titularizarea lui Pardo" Pese

Antrenorul portughez a afirmat că este încântat de evoluția Unirii, dar că niciodată o echipă care joacă doar pe contra-atac nu poate câștiga titlul.

"După părerea mea nu meritam să pierdem. Unirea Urziceni a jucat foarte bine pe contraatac și a fost în avantajul lor că au marcat încă din primul minut. Respect opinia lui Dan Petrescu, dar nu sunt de acord că Unirea a dominat meciul. Echipa mai bună a fost Unirea pentru că a marcat două goluri, dar Rapid a avut mai multe ocazii și am dominat, iar 85 la sută s-a jucat în terenul lor. După părerea mea, Rapid a fost mai bună. Unirea Urziceni este o echipă care îmi place, dar este greu să câștige campionatul pentru că pentru asta trebuie să ai o echipă bună în atac. Niciodată o echipă care joacă pe contraatac nu a câștigat un titlu. Ei au făcut treabă bună până acum, dar ca să câștige titlul trebuie să atace mai mult", a spus Peseiro.
Sus In jos
https://fifa-forever.canadaboard.net
 
Peseiro: "Îmi asum în totalitate titularizarea lui Pardo"
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» "Ronaldo va ramine doar daca nu va mai avea probleme medicale"
» Borcea ii linisteste: "Steaua nu mai face niciun punct in LIGA"
» Mesajul jucatorilor lui Real catre Van der Vaart: "S-a intors Zidane"
» Dorinel Munteanu: "Lyon a avut mare noroc cu Steaua"
» Ranieri pe faras? "Trebuie sa redevenim marele Juve"

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
FIFA-FOREVER :: Aici aflii ce se intampla in fotbal! :: Liga 1 :: rapid-
Mergi direct la: